Професійні рекламні та продаючі тексти
Ціна: 120 грн / 1000 сим

Мета рекламного тексту - донести до потенційного клієнта найбільшу вигоду від пропозиції, покупки товару або послуги.


Професійні рекламні тексти - це можливість без зайвих зусиль і витрат отримати гарячих клієнтів, підвищити лояльність аудиторії і впізнаваність своїх продуктів.

  • Сувора орієнтація на цільову аудиторію.
  • Робота в рамках маркетингового плану просування.
  • Унікальний і цікавий контент.

Рекламні та продаючі тексти об'єднані в одну категорію, хоча й відрізняються за своєю суттю:

 

Рекламний текст несе більш інформативний характер, знайомить покупця з продуктом, спрямований на привернення уваги до об'єкта рекламування, формування чи підтримання його образу, іміджу, підвищення інтересу до продукту та його просування на ринок.

Продаючий текст не просто знайомить з товаром або послугою, а продає. Його метою є конкретна дія – дзвінок, натискання кнопки купити, передзвонити, записатися.

  

Обидва види цього контенту можуть розглядатися як мікс, адже всі тексти, що продають, є трохи рекламними, але не всі рекламні тексти продають.

 

Продаючі та рекламні тексти в мережі Інтернет

Говорячи про написання рекламних і продаючих seo-текстів, мається на увазі їх оптимізація під пошукові системи. Правильний seo контент, написаний у рекламному або продаючому стилі, має прекрасні показники в пошуковій видачі, тому ефективно працює в онлайн-продажах. Будь-який сучасний рекламний або продаючий текст, що розміщується в Інтернеті, повинен бути оптимізований під seo, інакше користувачі його просто не побачать на своїх екранах через велику конкуренцію.

Продаючі та рекламні тексти повинні мати точну мету просування та продажу, правильно працювати з аудиторією, виходячи з маркетингової ситуації на ринку та місця продукту на ньому. Залежно від життєвого циклу товару, його популярності, затребуваності та багатьох інших факторів формується пропозиція та заклик до дії, що розкриваються в текстах.

 

Рекламні тексти для Інтернету також повинні відповідати певним критеріям:

  • Бути добре структурованими та адаптованими під мобільний показ.
  • Залишатись інформативними та при цьому лаконічними, щоб займати мінімум часу на прочитання.
  • Важлива й унікальність статей, оскільки у ранжируванні сьогодні беруть участь лише унікальні тексти.

Реклама завжди коштує досить дорого, водночас даючи хорошу віддачу. Вкладаючи значні кошти в рекламні кампанії, не варто економити на написанні рекламних текстів. Не потрібно вчитися писати їх самостійно, навіть якщо ви найкращий менеджер у своїй компанії. Довірте написання рекламних та продаючих текстів професіоналам Копірайтингової агенції Веблана та отримуйте базу теплих клієнтів, підготовлених вашими статтями. Такі тексти – це менеджери, які мовчки та цілодобово працюють замість вас, не вимагаючи зарплати чи додаткових вкладень.

 

Напрями рекламних та продаючих текстів

Продаючі тексти

Пряма реклама (продаж) - спрямована на негайний продаж та зворотний зв'язок у вигляді дзвінка, кліку, відгуку клієнта. Вона залучає до процесу купівлі, знаходить і бореться з запереченнями, спонукає до цільової дії.

 

Рекламні тексти

Іміджева реклама, що створює образ, впізнаваність продукту, бренду, компанії та спрямована на відстрочений продаж та формування довіри аудиторії.

 

Всі права захищено © Weblana

Розробка сайту - "Webhit"

Go to top