Картинка українське Seo в умовах війни

Шокова агресія українського сусіда не просто зруйнувала велику кількість промислових, комерційних та гуманітарних об'єктів в Україні, змусила мігрувати частину громадян в інші регіони та країни, а й повністю порушила бізнес-процеси, у тому числі й онлайн-торгівлю, seo – просування сайтів.

 

Перші місяці стали критичними для інтернет-продажів, більшість інтернет-магазинів не працювали, а логістичні ланцюжки, доставка, зв'язки з постачальниками порушилися. Але поступово бізнес відроджується, будує нові комерційні процеси, налагоджує склад, торгівлю, доставку, тому постає питання нових дій із запуску seo просування в мережі Інтернет та онлайн-торгівлі.

Що змінилося з початком активної фази війни в Україні

Повністю розірвані всі відносини з росією, тобто йде повна переорієнтація бізнесу на комерційну діяльність в Україні та Європі. Це спричиняє повну зміну пошукових орієнтацій (відмова від Яндекса з усіма його додатковими функціями пошуку, підбору ключів, seo аналізу тощо).

Необхідний перегляд внутрішнього контенту, контактних даних, посилань на джерела в росії та їх видалення, тому що будь-які зв'язки з агресором будуть сприйматися негативно, не принесуть користі в seo - просуванні і можуть підлягати блокуванню, піддаватися атакам хакерів і т.п.

Якщо раніше деякі українські підприємці ще примудрялися постачати та продавати якісь товари та послуги агресору, то після початку широкомасштабної війни це стало неможливим, тому такий контент варто видалити з сайтів.

Важливими є також переорієнтація текстового seo-контенту на українську мову, підбір українських запитів та поступова відмова від російськомовного контенту. Це пов'язано не просто з настроями української аудиторії, а з тенденціями світових пошукових систем до блокування всього, пов'язаного з країною, яка розв'язала криваву війну.

 

 

Яндекс залишається повністю контрольованою, ручною, пропагандистською машиною кремля, а від Googlе очікується впровадження повністю протилежних векторів розвитку. Прагнучи ефективного інтернет-маркетингу, варто подбати про створення якісної, повноцінної, seo-оптимізованої української версії сайту.

Також варто відмовитися від російськомовних текстових бірж, найпопулярніші з яких раніше масово використовувалися в Україні, такі як Текст.ру, Адвего та подібні. Замінити їх під час створення seo-контенту можна якісними та швидкими світовими онлайн-ресурсами для перевірки семантики та унікальності текстів.

Якщо ви займаєтеся статейним та посилальним просуванням, також варто змінити майданчики зовнішнього просування, такі як Міралінкс, на українські та міжнародні статейні біржі.

 

Перспективи українського Seo в умовах війни росії проти України

Перспективи однозначно позитивні. Поки наші воїни на фронті борються з навалою шаленої орди, інформаційний та комерційний фронт має працювати максимально ефективно.

Якщо ваш онлайн-бізнес постраждав, потрібно шукати варіанти його заміщення, нові товари, вибудовувати логістику та знаходити аудиторію. На якийсь час купівельна спроможність та запити впали, але вони відновлюватимуться і зростатимуть, бо українське суспільство звикло до певного способу життя, комфорту, потреб.

Потрібно розбудовувати асортимент з урахуванням воєнного часу та повоєнного відновлення. Тепер не кожен мешканець України купуватиме другу пару кросівок, а замість неї купить спальний мішок про запас. Це реалії нашого часу, їх треба розуміти, аналізувати тренди, потреби та дивитися у майбутнє.

Перспективи інтеграції української економіки до європейської та світової спільноти відкривають також нові можливості для онлайн-бізнесу. Для цього потрібно не лише подбати про інтеграцію мовної версії сайту, платіжного функціоналу, доставки, а й оцінити можливості та ризики виходу на нові ринки.

 

українське seo війна

 

Українське Seo в умовах війни – це частина загальноринкових процесів, вона завжди розвивається відповідно до поведінки цільової аудиторії. Затребуваність українського контенту збільшуватиметься, ключові запити зростатимуть та диверсифікуватимуться - з більшості високочастотних переходитимуть до низькочастотних груп. За часом це може відбуватися досить швидко, оскільки цифрові технології прискорюють всі онлайн-процеси.

 

Можна зруйнувати нашу країну, наші школи, лікарні, вбити тисячі людей та дітей. Але не можна вбити культуру, інтелект, звички нашого народу. Не можна забрати в нас те, що вже дала нам цивілізація, і те, що ми дуже швидко відновимо з попелу. Українське Seo - просування в умовах війни росії проти України стане одним з основних потягів, які запустять онлайн та офлайн бізнес, допоможуть економіці розвиватися та ставати сильнішими.

Всі права захищено © Weblana

Розробка сайту - "Webhit"

Go to top