Діджитал - копірайтінг

Діджитал копірайтинг - це новий напрямок у створенні текстів для бізнесу, який включає розробку текстового контенту для цифрового середовища. Сучасні комунікації відбуваються з використанням комп'ютерних та інформаційних технологій, тому діджитал - копірайтинг максимально затребуваний і різноманітний.

У компетенції діджитал копірайтера України мають входити вміння створювати тексти для сайтів, лендингів, маркетингу та PR за релевантними та найрізноманітнішими тематиками. Вони повинні бути адаптовані для мобільних екранів, максимально інформативні, при цьому стиснуті за обсягом подачі, щоб заощаджувати час аудиторії на читання.

Важливе вміння писати великі лонгріди (статті понад 15 000 символів) та короткі нотатки з тригерами, знання основ SEO та здатність створювати якісні комерційні тексти.

Діджитал – копірайтінг – це майбутнє цифрового покоління, яке приходить на зміну звичним прес-релізам, статтям, вільній рекламі минулого сторіччя.

 Дівчина читає діджитал копірайтинг

Що змінив Digital – копірайтинг

  • З'явилося більше способів та можливостей отримання інформації, збільшилась швидкість її розповсюдження.
  • Виникла нова діджитал – лексика та сленг – додалися скорочення, розмовна мова, смайли, англомовні терміни.
  • До інформації з'явилася вимога бути максимально короткою та простою, при цьому давати більше емоцій та використовувати обмежений час на увагу читача.
  • Діджитал тексти стали більш персоніфіковані та звертаються до конкретного клієнта через розсилки і месенджери.
  • Контентом легше було ділитися завдяки репостам, а його правдивість простіше підтверджувати, знаходячи джерело інформації.
  • В одній одиниці контенту стало можливим розкрити багато інформації завдяки доступності перелінкування (посиланням на інші тематичні матеріали).

Для того щоб зацікавити читача стандартний текст з минулого, тепер потрібно адаптувати для діджитал середовища. Насамперед діджитал копірайтинг має бути корисним інформативним, виключати воду, розмовні фрази та шаблони. Але з'явилася і низка нових вимог – унікальність, оптимізація під алгоритми пошукових систем (SEO), мобільна адаптивність та структуризація для читання. Діджитал уникає звичних стандартів написання гарного тексту і приходить до seo - копірайтингу у всіх сферах взаємодії сучасного суспільства.

Передові компанії та бренди, підприємці та відомі особи спілкуються зі своєю аудиторією через блоги в соцмережах та на сайтах компаній, через групи у месенджерах та відеоролики. Але щоб бути доступними та видимими для клієнтів, потрібно забезпечити якісну індексацію контенту в кожному з каналів комунікацій.

Іншими словами, необхідно домовитися з роботами, які покажуть контент аудиторії. А в цьому, безумовно, допоможе SEO – копірайтінг. На перший план виходить не проплачена реклама, а саме органічний трафік затребуваного контенту, який подається за допомогою професійного діджиталу копірайтингу, оптимізованого під SEO.

 

диджитал копірайтинг на смартфонах в руках

 

Копірайтингова агенція Веблана запрошує до розробки професійних seo-текстів для бізнесу, адаптованих для діджитал середовища. В основі роботи стоїть стратегія розвитку, ніша бізнесу, розуміння цілей та потреб вашої аудиторії.

Всі права захищено © Weblana

Розробка сайту - "Webhit"

Go to top