Публічна оферта, викладена на цій сторінці, є електронною угодою про співпрацю та підписується сторонами у цифровій формі. Weblana виступає постачальником послуг, а користувачі та відвідувачі сайту – клієнтами. Варіант обговорення умов договору не надається, клієнт має вибір – прийняти пропозицію, викладену в оферті, або відмовитися. Юридично публічна оферта визначає ключові умови договору та є заміною паперового договору про співпрацю.

Діяльність у мережі Інтернет та сфері просування сайтів пов'язана з ризиками, тому приймаючи наші умови, клієнт погоджується нести ці ризики, а ми не несемо відповідальності за зміст сайтів клієнтів, можливі виправлення в текстах, їх зміст, а також ймовірні збитки та витрати, які можуть відбутися після розміщення контенту Weblana на веб-сайті клієнта або у громадській сфері.

 

Основні умови публічної оферти Weblana:

  1. Предметом договору є послуги зі створення або написання текстового контенту, аналізу та збору даних, а також інші види послуг, що надаються у розділі сайту Послуги (https://weblana.com.ua/ua/posluhy). Детальний опис кожної послуги та ціна представлені на відповідній сторінці.

  2. Автоматична згода клієнта з умовами оферти відбувається у момент запиту клієнта на контакт із представником сайту Weblana. Моментом прийняття оферти клієнтом є натискання кнопки Залишити заявку або Надіслати листа на сайті https://weblana.com.ua/ua/, а також здійснення дзвінка, відправлення повідомлення в месенджер або надсилання листа електронною поштою, на реквізитами, що вказані на сайті.

  3. Моментом прийняття заявки на послугу є прийняття письмового чи усного технічного завдання від клієнта (у довільній формі) з уточненням обсягу роботи, тематики, параметрів унікальності, особливостей, термінів та інших подробиць. Якщо технічне завдання не було надано клієнтом у письмовій формі, затвердженій заздалегідь, претензії щодо обсягу, якості та формату робіт не приймаються.

  4. Моментом здачі роботи вважається надсилання документа (або тексту) на електронну пошту клієнта (або месенджер за домовленістю). Якщо клієнт має раціональні зауваження по суті – робота доопрацьовується.

  5. Weblana передає авторські права на тексти клієнту у формі надсилання на електронну пошту листа з вкладенням та відповідним підписом. Дата та час надсилання листа є підтвердженням передачі авторських прав на документ у вкладенні. Дата та час створення документа зберігається у властивостях документа і може бути доказом підтвердження часу створення та авторства документа.

 

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності Weblana гарантує те, що дані клієнта, надані з метою роботи над контентом та просуванням сайту, не можуть бути використані з іншою метою. Збір та систематизація особистих та комерційних даних клієнта не можуть використовуватись у комерційних цілях або передаватися третім особам без згоди клієнта.

Weblana може використовувати публічну інформацію (вже розміщену в мережі) у своєму Портфоліо та кейсах, тренінгах, семінарах з метою презентацій результатів роботи та просування сайтів так, щоб це не шкодило репутації та сайтам клієнтів. Не допускається копіювання та розміщення текстів, права на які були передані, пріоритет надається скрінам екрана, а демонстрація контенту супроводжується посиланнями на сайт клієнта.

Weblana любить та поважає своїх клієнтів, цінує кожного та працює на результат. Ми намагаємося працювати чесно, відкрито, якісно та максимально ефективно. Тому завжди прагнемо вирішити будь-які суперечки та непорозуміння мирним шляхом. При цьому просимо з розумінням ставитися до нашої роботи, ризиків, на які ми не можемо впливати та цінувати час, витрачений на роботу з кожним клієнтом. Якщо у вас залишилися питання щодо нашої публічної оферти та конфіденційності – ми з радістю відповімо на них.

Всі права захищено © Weblana

Розробка сайту - "Webhit"

Go to top