Як працює просування статтями
Ціна: 120 грн / 1000 сим

Для розвитку і утримання позицій у видачі потрібно регулярно поповнювати сайт будь-якої тематики текстовим контентом. Це позитивно оцінюється пошуковими системами, свідчить, що web-ресурс оновлюється і доповнюється, тому він підвищується в ранжуванні.

Професійна контент - підтримка сайту від копірайтингового агентства Веблана допоможе систематично поповнювати сайт унікальними і оптимізованими статтями, що підвищують позиції в пошуку і дохід.

  • Унікальні статті згідно контент-плану.
  • Охоплення великої кількості запитів користувачів з SEO ядра і вихід в ТОП за статтями блогу і посадковим сторінкам.
  • Багатомовний текстовий контент.

 

Навіть найкрасивіший і якісно наповнений топовий сайт без постійного розвитку та поповнення втрачатиме свої позиції і поступово знижуватиметься в ранжуванні. Секрет успішного просування в Інтернеті полягає в тому, що на вершині постійно знаходяться лише актуальні сайти, які постійно доповнюються, оновлюються, зростають за обсягом контенту. Завданням пошукача є видача не тільки відповідних запитів сторінок, але і більш нового, свіжого, сучасного контенту.

Як постійно поповнювати сайт

Якщо йдеться про постійний розвиток інтернет магазину, багато хто вважає, що він обмежений у зростанні, особливо якщо має стабільний товарний асортимент. Власники сайтів вважають, що додавати на сайт можна лише нові товари, але цього мало для успішного ранжування.

Хорошим варіантом постійного підживлення сайту унікальним оптимізованим контентом є блог. Його не потрібно плутати із журнальним варіантом публікацій. Блог повинен бути на кожному поважаючому себе сайті, незалежно від його типу, тематики та розміру. Саме блог тематичних статей допомагає розкрити експертність та спрямованість вашої діяльності, а також чудово закрити всі основні ключові запити, що залишилися після наповнення основного каркасу сайту.

Також корисно додавати посадкові вузькоспеціалізовані сторінки на сайт, якщо це дозволяє його конструкція. Прикладами можуть бути сторінки товарів за групами, сезонами, кольорами, улюбленими користувачами характеристиками, послугами по містах. Навіть якщо на сайті є фільтр, в якому користувач задає всі потрібні параметри, не зайвим стане seo-текст для посадкової сторінки.

Чим зручна контент-підтримка від Weblana

Контент-підтримка сайту статтями може виконуватись за двома напрямками – для зовнішнього та внутрішнього розміщення. Тобто статті можуть публікуватися на сайті клієнта або створюватись під просування посиланнями з інших сайтів.

 

Розвиток контенту сайту (внутрішнє розміщення)

Ми пропонуємо контент-підтримку сайту, тобто його періодичне поповнення актуальними статтями вашої тематики. При цьому вони оптимізуватимуться під потрібні цільові запити і будуть формувати необхідні внутрішні посилання (перелінковку) для груп і сторінок сайту, що продають.

Тільки регулярне та тривале поповнення сайту експертними статтями підвищує його авторитетність у пошукових системах, допомагає піднятися у топ та утриматися на високих позиціях.

 

Статті для просування посиланнями (зовнішнє розміщення)

Це окремий напрямок просування, який зводиться до покупки місця розміщення статей з посиланнями на сайт клієнта.

Статейне просування за допомогою посилань допомагає підвищити позиції у видачі і не вірте, якщо хтось скаже, що просування посиланнями не працює.

Практика провідних seo-фахівців доводить, що станом на початок 2022 року правильне співвідношення внутрішніх та зовнішніх посилань на сайті (не виключаючи інших факторів його якісного опрацювання) дає відмінні результати.

 

 

Контент-підтримка допомагає працювати над сайтом стабільно та постійно, не закидати його періодично, забуваючи чи не встигаючи за повсякденними справами. Делегуючи контент-підтримку сайту нам, ви звільняєте руки та голову від турботи про розвиток сайту, знаючи, що щомісяця вам на пошту вчасно приходять статті, які потрібно просто розмістити на сайті.

 

 

Всі права захищено © Weblana

Розробка сайту - "Webhit"

Go to top