Контент для сайту под ключ
Ціна: 130 грн / 1000 сим. б.п.

 

Текстовий контент для сайту вже давно перестав бути простим описом діяльності, складеним грамотно та привабливо. Швидкий розвиток онлайн-торгівлі наситив всі ніші мережі Інтернет масою інформації, серед якої пошукові системи знаходять цінніший контент і видають його на сторінках пошуку за своїми критеріями ранжування.

Власник сайту без досвіду та навичок створення і просування сайтів може сам написати тексти та розмістити їх на сайті, але створити якісний seo – контент для всього сайту йому буде складно.

 

Копірайтингова агенція Weblana спеціалізується саме на створенні текстового контенту, щодня працюючи з сайтами різної специфіки та аналізуючи їхнє просування за допомогою текстів. Ми пропонуємо послугу контент для сайту під ключ, точно визначаючи цілі та можливості наповнення сайту. За ціною та структурою це зручний варіант, що гарантує стартове просування в Інтернеті.

Що включає послуга контент для сайту під ключ:

 • Складання контентного плану щодо наповнення сайту з розбивкою за датами та обсягами роботи.
 • Визначення ніші, характеристик основних продуктів, цільової аудиторії, конкурентів та напрямків розвитку сайту.
 • Аналіз ТОП Google за вибраними напрямками та підбір основних ключових запитів для створення контенту сайту.
 • Створення текстового seo – контенту для всіх основних груп та підгруп сайту.
 • Розробка унікального seo - тексту на головну сторінку, розділ про компанію, доставку, оплату та інші службові сторінки.
 • Описи товарів та послуг сайту з урахуванням специфіки діяльності.
 • Формування вибірки тем за важливими ключовими запитами та періодичне поповнення сайту статтями (новинами), що допомагає стабілізувати індексацію.

Замовивши контент для сайту під ключ, ви можете займати високі позиції в безкоштовній видачі пошукових систем, не розраховуючи на рекламу, як основне джерело трафіку.

 

Чим вигідна послуга контент для сайту під ключ для власника сайту

 • Можливість делегувати наповнення сайту професійному копірайтеру, який забезпечить якість, унікальність, структурованість контенту та відповідність актуальним вимогам seo.
 • Повне опрацювання напрямків діяльності, ключових запитів та створення правильно оптимізованого seo контенту, який добре ранжується у пошукових системах.
 • Охоплення текстовим контентом усієї структури сторінок сайту, а не вибірково чи «перших за списком, поки вистачить сил». Це розповсюджена проблема для самостійного наповнення сайту, коли підприємці просто не доходять до більшої частини сторінок. Так сайт залишається напівпорожнім, що негативно впливає на його органічну видачу.
 • Можливість наперед спланувати бюджет на наповнення сайту.

Працюючи з нами, ви можете бути впевнені, що отримуєте якісний текстовий контент, а не дешеві тексти з текстових бірж, запропоновані посередниками. Ми завжди відповідаємо за якість роботи та оцінюємо результати просування сайтів. Успішні кейси та приклади роботи можна переглянути у розділі Портфоліо.

В пакет стандартного унікального оптимізованого контенту для сайту під ключ включаються такі послуги:

 1. Складання семантичного ядра сайту (ручний підбір) – 100 ключових слів.
 2. Продаючий seo - текст для головної сторінки - 2,5 тис. символів без пробілів.
 3. Сторінка Про компанію – 1,5 тис. знаків без пробілів.
 4. Сторінка Оплата та доставка – 1,5 тис. символів без пробілів.
 5. Написання основних груп (товарів чи послуг) – по 2 тис. сим.
 6. Seo - тексти підгруп (товарів чи послуг) - по 1-1,5 тис. сим.
 7. Опис товарних позицій – по 0,5-2 тис. сим.
 8. 3-4 інформаційні тематичні статті у Блог сайту (розділи Статті/Новини) - по 2,5 тис. сим.

Всі права захищено © Weblana

Розробка сайту - "Webhit"

Go to top