Аудит та аналіз сайту
Ціна: 500 грн

До початку роботи з новим або чинним сайтом важливо оцінити його контент і перспективи просування, провести аналіз ніші, в якій працює майданчик і дізнатися позиції конкурентів.

Аудит та аналіз сайту допоможе скласти цілі і напрямки розвитку, розбити їх на конкретні етапи, оцінити обсяги робіт і вартість вкладень, перспективи виведення в ТОП пошукових систем.

  • Експертний аналіз нового або діючого сайту.
  • Перевірка поточних позицій і складання плану розвитку.

Більшість звичної та доступної аналітики ефективності сайту не становить цінності для власника сайту. Вона дає технічні показники роботи сайтів для професійних розробників та вебмайстрів.

Наша головна мета при експертному аналізі сайтів – не просто знайти технічні помилки (хоч і вони важливі), а оцінити працездатність та конкурентоспроможність ресурсу за сучасних умов.

 

Оцінка зручності та функціоналу сайту

Насамперед оцінюються фактори юзабіліті, швидкість завантаження, зручність сайту для користувача, мобільна адаптивність, доступність структури груп та підгруп, правильність їх оформлення. Купівля власного вдалого домену, який досяг певного віку, та мультимовність сайту – позитивні фактори його оцінки.

Важливими є графічні та керуючі елементи сайту, зручність кнопок, наявність контактних даних, а також інші особливості, які дозволяють користувачеві взаємодіяти з веб-сайтом. Також оцінці підлягає графічний та відеоконтент сайту, зовнішня та внутрішня перелінковка, представленість у соцмережах.

Аудит текстового контенту сайту

Головний акцент при аналізі та аудиті сайту ми відводимо контенту. Насамперед – наявності унікального та правильно оптимізованого тексту, адже саме він є найважливішим чинником ранжування у пошукових системах. Перевіряється унікальність сторінок сайту, наявність помилок, аналізується смислова та структурна подача тексту. Проводиться аудит вибраних ключових запитів за тематикою роботи сайту, оцінка його позицій у пошуковій видачі, а також визначається конкурентне місце у своїй ніші.

Також виконується аудит заголовків та підзаголовків, які беруть участь у безпосередньому відборі для видачі у ТОПі. Оцінюється наявність блогу, періодичність статей у ньому та відповідність цілям розвитку сайту. Важливим є і правильне складання МЕТА-тегів.

 SEO аудит - критерії оцінки та аналізу

 

SEO - аудит та аналіз сайту, виконаний експертом Веблана, який щодня бачить десятки конкурентних ресурсів (хороших та поганих), порівнює їх позиції та результати роботи – це те, що допоможе знайти похибки в роботі, виправити їх та намітити точні цілі подальшого розвитку. Без оцінки попередньої роботи та систематизації плану дій складно рухатися вперед та просувати сайт у ТОП пошукових систем.

 

Всі права захищено © Weblana

Розробка сайту - "Webhit"

Go to top