Вічнозелений контент Evergreen

Поняття Евергрін контент досить популярне в контент-маркетингу, воно вважається одним з головних факторів успішної контентної стратегії. Суть контенту Evergreen у практично невичерпній цінності для читача.

Картинка українське Seo в умовах війни

Шокова агресія українського сусіда не просто зруйнувала велику кількість промислових, комерційних та гуманітарних об'єктів в Україні, змусила мігрувати частину громадян в інші регіони та країни, а й повністю порушила бізнес-процеси, у тому числі й онлайн-торгівлю, seo – просування сайтів.

Діджитал - копірайтінг

Діджитал копірайтинг - це новий напрямок у створенні текстів для бізнесу, який включає розробку текстового контенту для цифрового середовища. Сучасні комунікації відбуваються з використанням комп'ютерних та інформаційних технологій, тому діджитал - копірайтинг максимально затребуваний і різноманітний.

Контент-стратегія – це довгострокове планування розвитку веб-сайту з урахуванням його напрямків та перспектив діяльності, очікуваного рівня просування, фінансових можливостей та ніші на ринку.

Гарна видача в ТОПі пошукових систем залежить не тільки від якості створення та просування сайтів, а й від поведінкових факторів відвідувачів, розглянемо деякі з них.

Перелік необхідних дій на веб-сайті з метою поліпшення якості та попадання на першу сторінку пошукових систем:

Грудневе оновлення 2021 Google

 У грудні пошуковою системою Google було запущено оновлення Product Review, що стосується відгуків та оглядів товарів. Що змінилося у ранжируванні сторінок - читайте у статті...

картинка авторитетність

Кейси вебмайстрів часто показують, що кількість статей та якість контенту становлять коефіцієнт авторитетності Google, що прямо впливає на видачу в ТОПі.

SEO-конференція Optimization 2021 підсумувала розвиток SEO та пошукової видачі у поточному році. У круглому столі взяли участь експерти та представники пошукових систем: Михайло Сливинський (Яндекс) та Андрій Липатцев (Google).

Вплив посилань

Дослідження MOZ визначили як на сьогоднішній день на позиції в топі впливають посилання на сайти, а також згадки брендів та компаній у мережі.

Оцінка якості текстів

Створюваний контент обов'язково має бути якісним. Тільки корисний матеріал приваблює природні зворотні посилання, високо ранжується пошуковими системами та підвищує охоплення цільової аудиторії.

Створення контента для мобільних

Мобільний показ має найважливіший пріоритет ранжування, тому практично весь контент повинен створюватися з урахуванням рекомендацій щодо створення текстів під мобільні екрани.

Всі права захищено © Weblana

Розробка сайту - "Webhit"

Go to top