Фото_Веблана_1Ласкаво просимо на сторінки сайту Веблана!

Мене звуть Світлана, приємно познайомитись!

Я seo-копірайтер, редактор і засновник копірайтингової агенції Weblana.

 

Хочу запросити вас у світ професійних та якісних текстів, які реально працюють і допомагають досягти успіху. Наша діяльність умовно поділяється на два напрямки – робота з текстами для бізнесу та послуги з просування сайтів за допомогою унікальних seo-текстів.

 

 

 

Послуги з SEO – просування сайтів

Ми спеціалізуємося на просуванні сайтів в умовно безкоштовному органічному сегменті - створюємо унікальний та змістовний текстовий контент, опрацьовуємо його у плані SEO та добиваємося того, щоб сторінки сайтів з нашими текстами показувалися у ТОПі пошукової системи без додаткової платної реклами. Якщо ви досі сумніваєтеся в ефективності такого підходу – рекомендуємо ознайомитись із нашим Портфоліо, яке представляє десятки успішних кейсів у цьому напрямку.

Методика органічного просування сайтів на сьогоднішній день є ефективною та найбільш вигідною в економічному плані, оскільки дозволяє без зайвих витрат на рекламу отримати стабільні та довговічні позиції у видачі, які конвертуються у приплив відвідувачів (органічний трафік).

Ми не відкидаємо додаткові методи стимулювання продажів в Інтернеті, які посилюють ефект роботи. Але вважаємо, що основою успішної представленості в мережі є якісні, унікальні, оптимізовані тексти.

 

Послуги для бізнесу – комерційні тексти

Маючи досвід роботи в бізнес-середовищі, пропонуємо послуги, пов'язані з текстами, що використовуються в комерційних цілях, до них належать:

  • комерційні пропозиції,
  • презентації та конкурсні роботи,
  • PR - контент,
  • тексти для дикторів та відеороликів,
  • прес-релізи, інтерв'ю,
  • скрипти для персоналу, посадові інструкції та багато іншого.

Правильна текстова подача будь-якої інформації може служити на благо вашого бізнесу, налагоджувати та покращувати контакти зі співробітниками, клієнтами, партнерами, інвесторами.

 

Як ми працюємо

У моїй команді працюють справжні професіонали – люди, з якими ми вже не один рік у прямому значенні слова створюємо Інтернет. Разом ми команда, здатна вирішувати різні завдання та щодня створювати новий, унікальний, корисний SEO – контент будь-якого формату.

Ми пишемо змістовні грамотні тексти, працюємо над їхньою структурою, оптимізуємо під SEO запити пошукових систем, перевіряємо та отримуємо унікальний матеріал, конкурентний не тільки в ТОПі Google, а й в офлайн бізнес-секторі.

 

Мій шлях

Фото Веблана 2У копірайтингу я з 2011 року. На початку були роки роботи на текстовій біржі, понад 2500 виконаних замовлень, зірки за рівень високої майстерності, велике портфоліо робіт та позитивних відгуків замовників.

Перший веб-сайт Weblana створений на платформі Пром.юа в 2013 р., це стало дуже плідним досвідом, дозволило не просто займатися SEO копірайтингом, а розвивати і просувати сайти з нуля до ТОПу.

Мені пощастило стати одним із спікерів платформи ПРОМ.юа, ділитися своїм досвідом із широкою аудиторією та бачити дуже відкритий зворотний зв'язок від залу глядачів та сотень зворотних дзвінків з питаннями, коментарями, пропозиціями. Це дало змогу не просто писати тексти, які подобаються людям, а аналізувати їхню роботу та ефективність. По крупинках збиралися знання, досвід, оцінки результатів seo-просування, перевірялися різні припущення та доводи, що дозволило нам зростати та розвиватися у своєму сегменті.

Велику роль у розвитку нашого потенціалу відіграли веб-розробники, програмісти, оптимізатори, які ділилися своїми цінними знаннями та професійним досвідом. Найголовнішу роль для нашого розвитку мають наші клієнти, які завжди йдуть на контакт, дозволяють експериментувати на своїх веб-майданчиках, довіряють нам і діляться результатами просування сайтів.

 

 

Чому ми любимо свою роботу

Фото_Weblana_3

Робота з SEO - дуже цікава та багатогранна. Особливо враховуючи той факт, що ми постійно бачимо розвиток та вдосконалення пошукової оптимізації – від примітивних текстів із «жирними» ключовими словами у 2012 році до складного, унікального SEO оптимізованого LSI контенту у 2022 році.

Прогрес у сфері IT технологій змушує нас розвиватись, постійно стежити за оновленнями, застосовувати перевірені методи та експериментувати з новими фішками, отримувати безліч знань та ділитися ними.

Ми не просто займаємося улюбленою творчістю, а усвідомлено досягаємо поставленої мети. Наша команда готова створювати ресурси, наповнювати їх якісним унікальним текстовим контентом та розвивати. Багато з наповнених текстами сайтів перебувають у ТОПі пошукових систем за цільовими ключовими запитами.

Будемо раді співпрацювати з новими проектами і завжди залишимося вдячними кожному замовнику та сайту, що залишився у нашому безцінному текстовому архіві Weblana.

 

Ми не копіюємо Інтернет – ми його створюємо!

 

Cертифікат SEO Google

Бланк про проходження сертифікації Technical SEO, Великобританія

Всі права захищено © Weblana

Розробка сайту - "Webhit"

Go to top