Картинка презентації Power Point, Google Slides та Сanva
Ціна: 500 грн.

Презентації на екрані – це популярний та затребуваний спосіб донесення інформації до широкої аудиторії. Змінюються форми подачі матеріалу - від паперового фліпчарту до широкоекранного проектора та онлайн-трансляцій, але сама суть відеопрезентацій залишається незмінною.

Лаконічна інформація, викладена на екрані, доповнена фотоматеріалами та картинками, графіками та таблицями, допомагає спікеру донести до аудиторії найважливіші акценти доповіді, виступи, захисту статті, тренінгу та навіть робочих зборів.

Презентації використовуються в різних сферах – в освітніх установах, офісах компаній, фінансових структурах, для інвесторів та орендодавців, проведення лекцій, семінарів, онлайн-навчань та демонстрацій.

Професійна подача дуже важлива для складання презентацій, тому що допомагає зібрати всю важливу інформацію та розбити її на блоки (слайди) згідно з логікою викладу.

 

Ми пропонуємо створення привабливих та змістовних презентацій для різних офлайн та онлайн демонстрацій у найпопулярніших програмних продуктах:

 1. Презентації Power Point

Програма від Microsoft Office для підготовки та перегляду презентацій, доступна для комп'ютерів у Microsoft Windows та MacOS, а також для мобільних Android та IOS. Файл із презентацією можна переслати на місце демонстрації через файлообмінник або передати на знімному носії.

 Вікно екрану презентації Power Point

 1. Google Slides

Презентаційна програма, що входить до складу веб-пакета редакторів документів Google, що часто використовується для спільної роботи та перегляду в онлайн-форматі в режимі реального часу. Користувачі можуть отримати доступ до презентацій через Google Диск, тому презентацію не потрібно надсилати або фізично приносити в місце демонстрації, достатньо перейти за посиланням на неї.

 Скрин презентації Google Slides

 1. Презентації в Сanva

Сучасні графічно та візуально наповнені слайди для красивої презентації бізнесу, програми чи авторського курсу. Кейс може бути завантажено окремими слайдами або загальним демонстраційним роликом.

 Скрин презентації в Сanva

Як ми створюємо презентації

 • Під час створення презентацій основний інформаційний контент надається замовником, також бажано надавати фотоматеріали, таблиці та інші графічні вихідні дані. При необхідності ми підбираємо картинки та ілюстрації до колірної схеми продукту, а також оформляємо текстове подання матеріалу.
 • У середньому демонстрація включає 10-12 слайдів, у розрізі яких вказано вартість послуги. Але, оскільки обсяг матеріалу та часу подачі може бути різним, кількість аркушів у презентації та ціна роботи обумовлюється індивідуально по кожному проекту.
 • Шаблон (колірна схема) презентації затверджується до початку роботи з презентацією шляхом вибору із запропонованих нами 5-10 варіантів, а за фактом здачі роботи колірна схема вже не змінюється.
 • Ми не несемо відповідальності за вміст контенту та не приймаємо в роботу контент, пов'язаний із насильством, жорстокістю, провокаціями чи іншими забороненими тематиками.

Чому варто замовити Презентації Power Point, Google Slides та Сanva у спеціалістів Weblana

 • Наші презентації ефективно представляють бізнес компанії або тему, якій присвячена доповідь;
 • Привабливе оформлення у корпоративних чи вибраних кольорах створить потрібну візуальну атмосферу;
 • Коротка текстова подача з графічними ілюстраціями краще сприймається аудиторією;
 • Презентація стає основою доповіді спікера, на яку він може спиратися без інших матеріалів (папок та записок, навушників, блокнотів із записами);
 • Слайди допомагають послідовно подавати тему, не пропускаючи важливих моментів та ефективно працювати з аудиторією.

Всі права захищено © Weblana

Розробка сайту - "Webhit"

Go to top