Текст для головної сторінки
Ціна: 120 грн / 1000 сим

Вся основна інформація кожного сайту зосереджена на головній сторінці. Довіривши її написання професійному копірайтеру в Україні, ви отримаєте унікальний, SEO оптимізований і приємний для читання контент, який принесе успіх вашому бізнесу.

  • 100% унікальний SEO текст для головної сторінки.
  • Орієнтація контенту, що розкриває суть діяльності, на продажі.
  • Логічно правильне структурування інформації.
  • Лаконічна і ємна подача, що поліпшує поведінкові фактори на сайті.

Найважливішою посадковою сторінкою сайту є головна сторінка. Вона являє собою обличчя сайту, вітає аудиторію та знайомить її з основними видами діяльності, цілями створення ресурсу. Після входу на головну сторінку сайту користувач за долі однієї секунди оцінює контент і приймає рішення, чи варто залишатися на сайті або повернутись до пошуку для вибору інших сайтів.

Основні критерії якості головної сторінки сайту:

  • Унікальність тексту – для влучення сайту в ТОП цей показник залишається безкомпромісним і має досягати 95-100%.
  • Seo-оптимізація текстового контенту здійснюється під набір основних ключових слів діяльності сайту. Якщо сторінки груп або інші посадкові сторінки просуваються за низькочастотними та спеціалізованими запитами, то для головної вибираються більш загальні, високочастотні, перспективні запити, що поєднують різні напрямки діяльності компанії або власника сайту. Ключові слова в тексті головної сторінки не виділяються жирним шрифтом, а ось важливі моменти можна і потрібно виділяти форматуванням. Нижнє підкреслення краще використовувати лише для гіперпосилань у тексті.
  • Обсяг тексту головної сторінки визначає тематика, кількість напрямків роботи, а також конкурентний контент у ТОПі на цю тему. Якщо за основними запитами Google видає сайти з 1-1,5 тисячі символів тексту на головній, варто розміщувати трохи більше – до двох тисяч знаків. А якщо у видачі розгорнуті сторінки з описами 5-10 тис. сим. - для ефективної конкуренції також доведеться писати на головній сторінці більші тексти.
  • Структура контенту головної сторінки - важлива частина візуального сприйняття, що дозволяє привернути увагу відвідувача, привернути його основними акцентами, заголовками, списками, перевагами. Шрифт головної має бути простим і зрозумілим, без екзотичних та різнокольорових мотивів. Вони можуть погано читатися на декстопі або на мобільному екрані, не відтворюватися на різних типах браузерів, відволікати увагу від вмісту сторінки.
  • Продаючі та рекламні акценти завжди повинні бути присутніми на головній сторінці. Професійний копірайтер розміщує елементи, що продають, залежно від тематики сайту, визначає їх кількість і місце. При тому, що головна сторінка обов'язково має бути продаючою, не можна переборщити з рекламними закликами та тригерами, оскільки агресивний маркетинг погано сприймається сучасними споживачами.
  • Розміщення посилань на головній має бути раціональним та логічним. Якщо дизайн передбачає наявність посилань у різних графічних елементах – банерах, кнопках, структурних картинках, а також горизонтальних та вертикальних меню – не варто додавати гіперпосилання до тексту головної сторінки. Якщо ж функціонал не передбачає доступність груп та підгруп – можна розміщувати посилання на них у тексті з коротким описом.

 

Основний критерій якості контенту головної сторінки – його відповідь на запит цільової аудиторії, лаконічна та ємна презентація діяльності, пропозиція товарів та послуг, опис процесу покупки чи замовлень товарів, а також формування інтересу та бажання відвідувача виконати цільову дію власника сайту. До активних дій аудиторії можна віднести: читання або перегляд інформації, придбання товарів, замовлення послуг, завантаження контенту, перегляд реклами, перехід на інші сторінки тощо.

Правильно написана головна сторінка допомагає досягти основної мети створення сайту, приводить відвідувачів по seo-запитам або рекламі, затримує увагу, переводить до активної взаємодії, приносить цільовий результат. Часто копірайтери пишуть текст на головну сторінку після складання контенту для всіх основних груп та підгруп сайту, оскільки вона резюмує всю інформацію та подає її в комплексі.

Довіривши створення контенту головної сторінки досвідченому копірайтеру в Україні, ви отримуєте якісний, унікальний, оптимізований контент, що ефективно працює на просування сайту в мережі.

 

 

Всі права захищено © Weblana

Розробка сайту - "Webhit"

Go to top