Картинка переклади текстів
Ціна: 60 грн / 1000 сим. (рос-укр)

 Більшість сучасних сайтів створено у мультимовному форматі, тобто вони мають декілька мовних версій. При цьому пошукові системи сприймають різні версії незалежно, що дозволяє при заповненні сайтів не створювати різні seo-тексти для альтернативних мовних версій сайту, а робити переклад унікальних текстів, які будуть чудово працювати під ключові запити різними мовами.

Ми пропонуємо якісні переклади для сайтів та бізнесу на російську, українську та англійську мову. Не рекомендуємо використовувати автоматизований переклад маркетплейсів або пошукових систем, тому що машини не завжди можуть адекватно і точно перекласти зміст статті чи пропозиції, та подати її в потрібному контексті.

Чому варто замовити переклади текстів для сайтів у нас

  • Це грамотне лінгвістичне опрацювання тексту з урахуванням специфіки теми та формату подачі тексту.
  • Економія часу власника сайту та перерозподіл його на важливіші завдання, а також відпочинок.
  • Seo – оптимізація перекладу контенту під цільові запити аудиторії.
  • Перевірка всіх перекладів на унікальність, тобто гарантія хорошої індексації у пошукових системах.
  • Економія коштів на створення другої мовної версії текстового контенту для сайту.
Послуга перекладів контенту пропонується за 50% вартості основного тексту (російською або українською мовою). Таким чином, замовляючи унікальні seo-тексти у нас, клієнт отримує переклад за півціни та дає своєму сайту конкурентоспроможний і оптимізований мультимовний контент.

Особливо популярними є російсько-українські переклади, враховуючи, що набрав чинності Закон України, згідно якого усі сайти в доменній зоні .ua повинні за замовчуванням завантажуватися українською мовою.

Не потрібно економити на перекладах статей та текстів, намагаючись робити це самостійно. Кваліфікований копірайтер агентства Веблана зробить переклад швидше, якісніше та за доступну ціну.

 

 

Люди переклади текстів

Всі права захищено © Weblana

Розробка сайту - "Webhit"

Go to top